Maraton Wędkarski – wyniki

W dniach 6-8 lipca 2018r. odbył się maraton spławikowo-gruntowy nad naszym jeziorem Sowica. W zawodach wzięło udział 15 drużyn 3-osobowych, łącznie 45 zawodników. Bardzo cieszy nas zainteresowanie wykraczające nawet poza teren województwa czy okręgu. Serdecznie wszystkim dziękujemy za miłą atmosferę i sportową rywalizację.  Zwycięska okazała się drużyna TEAM KASZUBY –  gratulacje.
Dziękujemy również przedstawicielom władz Miasta i Gminy Prabuty – Burmistrzowi Markowi Szulcowi i Z-cy Burmistrza Wojciechowi Dołęgowskiemu , którzy od lat towarzyszą i wspierają naszą imprezę.
Serdeczne podziękowania również dla sędziów i osób biorących udział w przygotowaniu terenu zawodów, organizacji i obsłudze imprezy za poświęcony czas i włożony wysiłek.

Podium zawodów:
1. TEAM KASZUBY Makurat Stefan, Makurat Mateusz, Mariusz Ochal
2. PORTAL 128 GDAŃSK Adam Jaworek, Dariusz Barański, Bartek Papis
3. TURBO BRODNICA Łukasz Zieliński, Jarosław Zieliński, Dariusz Czaja

Pomimo jednej z najniższych frekwencji w historii maratonu złowiona została rekordowa ilość ryb – 1082.050 kg (ponad tona ryb!).

Szczegółowe wyniki i galeria z zawodów w zakładce „Maraton„.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!