XV Maraton Spławikowo Gruntowy – wyniki

W dniach 09-11 lipca 2021r. odbył się już XV maraton spławikowo-gruntowy nad jeziorem Sowica. W zawodach wzięło udział 15 drużyn 3-osobowych, łącznie 45 zawodników. Bardzo cieszy nas zainteresowanie wykraczające nawet poza teren województwa czy okręgu. Serdecznie wszystkim dziękujemy za miłą atmosferę i sportową rywalizację.

Zwycięska okazała się drużyna HYDRA Włocławek –  gratulacje.
Dziękujemy również przedstawicielom władz Miasta i Gminy Prabuty, którzy jak zawsze wspierają naszą imprezę.
Serdeczne podziękowania również dla sędziów i osób biorących udział w przygotowaniu terenu zawodów, organizacji i obsłudze imprezy za poświęcony czas i włożony wysiłek.

Podium zawodów:
1. HYDRA Włocławek, w składzie:  Arkadiusz Pietrzak, Marcin Stawicki, Patryk Maciejewski
2. PIRANIA KWIDZYN, w składzie: Radosław Ćwiek, Marcin Konsewicz, Dariusz Domke
3. PASIEKA MIODNE ZYCIE PRABUTY, w składzie: Grzegorz Gintowt, Daniel Domański, Micha
ł Prokopowicz

Łącznie złowiono 927,370 kg ryb.

Serdeczne podziękowania dla pana Marcina Stawickiego za udostępnienie pięknych zdjęć naszego jeziora z drona.

Szczegółowe wyniki i galeria z zawodów w zakładceMaraton„.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!