Maraton wędkarski – wyniki

W dniach 12-14 lipca 2019r. odbył się już XIV maraton spławikowo-gruntowy nad jeziorem Sowica. W zawodach wzięło udział 15 drużyn 3-osobowych, łącznie 45 zawodników. Bardzo cieszy nas zainteresowanie wykraczające nawet poza teren województwa czy okręgu. Serdecznie wszystkim dziękujemy za miłą atmosferę i sportową rywalizację.
O zaciętości zawodów świadczy fakt że  zwycięzcy mieli na zakończenie przewagę zaledwie 400 gramów…
Zwycięska okazała się drużyna ELBLĄG MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE –  gratulacje.
Dziękujemy również przedstawicielom władz Miasta i Gminy Prabuty oraz Rady Powiatu Kwidzyńskiego, którzy wspierają naszą imprezę.
Serdeczne podziękowania również dla sędziów i osób biorących udział w przygotowaniu terenu zawodów, organizacji i obsłudze imprezy za poświęcony czas i włożony wysiłek.

Podium zawodów:
1. ELBLĄG MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE, w składzie:  Wojciech Kirschnick, Bogusław Rogowski, Jerzy Szczodrowski
2. PIRANIA KWIDZYN, w składzie: Marcin Ćwiek, Radosław Ćwiek, Marcin Konsewicz
3. CHLAPAKI, w składzie: Sebastian Słomiński, Korneliusz Grabowski, Jarosław Lebowski

Ponownie padła granica 1 tony złowionych ryb w zawodach: 1069.180 kg.

Szczegółowe wyniki i galeria z zawodów w zakładce „Maraton„.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!